август, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы урман хуҗалыгы министры А.Ә. Нәзиров 1 сентябрь уңаеннан барлык укытучыларны һәм укучыларны, асылда Лубян урман-техника көллияте студентларын тәбрик итә:

Белем көне һәм уку елы башлану белән сезне чын йөрәктән тәбрик итәм! 1 сентябрь – укыган, укый торган һәм укыячак һәркем өчен кадерле бәйрәм. Мөгаллимнәр өчен – бу эшнең яңа этабы, балалар өчен – яңа белемнәрнең һәм күнекмәләрнең башлангычы, дуслар белән аралашу, уңышлар һәм ачышлар чоры. Шушы ямьле бәйрәм көнендә укытучыларга һәм ата-аналарга уңышлар, сабырлык һәм зирәклелек телим. Ә укучыларның барысына да – ныклык, бик яхшы билгеләр, иҗади уңышлар һәм киләчәк уку елында ямьле студент тормышы телим!

Барыгызга да ныклы сәламәтлек, укуыгызда һәм хезмәтегездә уңышлар, бетмәс-төкәнмәс энергия, оптимизм, тынычлык, мәрхәмәтлелек һәм иминлек насыйп булсын!

Бәйрәм белән, Белем көне белән!

Татарстан Республикасы урман хуҗалыгы министры А.Ә. Нәзиров